Ile kosztuje Prywatny Detektyw zdrada.

Ile kosztuje Prywatny Detektyw zdrada.

Przy wyborze agencji detektywistycznej zazwyczaj pierwszym aspektem, który przyciąga uwagę potencjalnego klienta, jest cennik oraz pozostałe koszty. Zrozumiale, że korzystanie z usług detektywa to nieczęsta sytuacja, dlatego dzisiejszy wpis poświęcony będzie omówieniu cennika usług detektywistycznych.

Wycena usług detektywistycznych:  Tel 535 440 037, 535 440 038

Detektyw Warszawa Cennik. 

Ile bierze detektyw za dzień obserwacji. Cennik Usług detektywistycznych w Warszawie. Cena za zdobycie dowodów zdrady. Takie frazy są wyszukiwane w google. Stawki pracy są różne. Wszystko zależy od tego jakie zlecenie trzeba wykonać. Co jest najpopularniejszą usługą? Oczywiście dowody na zdradę.

Cena wykrywania zdrady w Warszawie?

Kobieta Detektyw ujawnia cennik spraw rozwodowych. Monika Matyszczak, właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA z Warszawy  https://kobieta-detektyw.waw.pl/cennik/

W Polsce wzrasta ilość spraw rozwodowych. Dzięki temu, Agencje Detektywistyczne mają masę pracy w zakresie pozyskiwania dowodów na zdradę oraz ustalania danych świadków, numerów telefonu, czy innych, które mogą pomóc uzyskać winę w rozwodzie. 

Dokumentowanie zdrad małżeńskich to usługa detektywistyczna, która może różnie kosztować. Wszystkie zależy od ilości godzin czy dni, które trzeba poświęcić sprawie. 

W Biurze Detektywistycznym Femina, w Warszawie oraz w podwarszawskich miejscowościach cennik usług detektywistycznych to minimum 4050 zł * za 3 dni pracy skutecznego Detektywa. Powyższa oferta cenowa zawiera darmowe wypożyczenie lokalizatora GPS,

Klient Kobiety Detektyw dostaje przede wszystkim profesjonalną usługę obserwacji i dyskretnego wykonania dokumentacji zdjęciowej. 

Jako Kobieta Detektywa Warszawa Dowody na Zdradę doświadczenie mam od 2006r. To wtedy, jako asystentka Prywatnego Detektywa uczyłam się zawodu pod okiem specjalisty w tym zakresie. 

Nasza Agencja Detektywistyczna przyjmuje także krótsze zlecenia, które kosztują 1300 zł, czy 1600 zł w dni weekendowe. Wielokrotnie, wystarczył jeden dzień pracy Detektywa aby uzyskać dobry materiał wskazujący na zdradę. 

Usługi detektywistyczne w zakresie dowodów na zdradę:

- dowody zdrady do rozwodu,
- urządzenia szpiegowskie do zdobycia dowodów na zdradę,
- wstępna analiza prawna pod kątem rozwodu, 
- porady rozwodowe, 
- obserwacja, 
- wykonanie zdjęć na potwierdzenie zdrady, 
- obserwacja z użyciem lokalizatora GPS, 
- podsłuchy, 
- ukryte kamery szpiegowskie, 
- ustalania danych: dane kochanki / kochanka, adresy zamieszkania, itd.

Nasz cennik usług detektywistycznych jest korzystny dla obu stron umowy. Wszelkie ceny, koszty i wydatki pracy Detektywa Kobiety uzgadniamy w umowie a klient Agencji Detektywistycznych ma nadzór nad wydatkami.

Zapraszamy na konsultacje z Kobietą Detektyw w naszym Kobiecym Biurze Detektywistycznym znajdującym się w Warszawie: ul. Widok 10 - Detektyw Warszawa Centrum.

Zadzwoń:535 440 037535 440 038. Detektyw Kobieta Warszawa Monika Matyszczak.
Strona detektyw dowody zdrady: https://specjalistki-od-zdrad.pl/poradnik/specjalistka-od-zdrad-malzenskich-czyli-jak-kobieta-detektyw-moze-pomoc-uzyskac-dowody-zdrady-meza/

Inny wpis w tematyce kosztów Detektywa. 

https://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/2022/01/cennik-pracy-detektywa-w-warszawie.html


Cennik pracy Detektywa w Warszawie. Cennik usług detektywistycznych. Koszt biura detektywistycznego. Detektyw Warszawa Cena. Ile kosztuje Prywatny Detektyw 2022r.

Cennik pracy Prywatnych Detektywów to przede wszystkim koszty obserwacji oraz koszty poboczne jak paliwo, wejście do lokali czy wynajęcie taksówki.

Ile kosztuje godzina pracy Detektywa w Warszawie?

Orientacyjna stawka to 200 zł. Oczywiście Agencji Detektywistycznych sprzedaje pakiety godzin ale z naszego doświadczenia (od 2006r) wynika, że skuteczność wykonania zlecenia musi kosztować.

Detektyw Warszawa Cena wg stawek dziennych

Cennik usług detektywistycznych wg stawek dziennych, czyli tzw. dniówki może być bardzo atrakcyjny ale także zawierać wiele pułapek. Najważniejsze, to ustalić w umowie detektywistycznej, ile godzin wynosi dniówka. Czyli stawka 2000 zł za dzień to praca 8 godzin, czy może 10.

Tani Detektyw Warszawa

Tani Prywatny Detektyw to znaczy jaki? W Warszawie trudno znaleźć taniego Prywatnego Detektywa a jeśli trafia się jakaś oferta to szybko weryfikowana jest przez rynek. Niestety, tanie biura detektywistyczne to zazwyczaj oferta na krótką metę. Klienci takich tanich agencji detektywistycznych zazwyczaj orientują się, że za tanim Detektywem idzie słaba jakość lub udawanie pracy.

Mimo, że zdobycie licencji Prywatnego Detektywa nie wymaga już posiadania wiedzy a wyłącznie zapłacenia za kurs, to nadal można trafić na osobę bez licencji.

Uważać też trzeba na Detektywów posiadających licencję a prowadzących Biuro Detektywistyczne bez wymaganego wpisu do MSWIA. Takich "specjalistów" kiedyś było bardzo dużo. Dziś jeden z nich strasznie się oburza, że został nazwany oszustem.

Koszty Agencji Detektywistycznej Warszawa.

Prowadzenie firmy detektywistycznej to koszty stałe oraz inne koszty. Podstawowy koszt to ZUS i podatki. Następnie biuro i paliwo. Do tego chodzi zakup sprzętu, przede wszystkim takiego, którym zrobi się dobre zdjęcie lub nagranie. Czy telefon do pracy detektywistycznej wystarczy ? Nie. To za mało dla Detektywa, który chce uczciwie pracować. Pozostałym taki sprzęt jest wystarczający. Inne koszty to samochód i paliwo. W naszym biurze dużo wydajemy na szkolenia, w tym prawne a także na zakupy aparatów oraz akcesoriów detektywistycznych jak podsłuchy, kamery czy lokalizatory GPS. Ach i koszt ważny: reklama.

Cennik Agencji Detektywistycznej FEMINA 2022r

W 2022 roku, nie podnosimy cen pracy Detektywa. A do tego w dalszym ciągu gratisowo wypożyczamy lokalizatory GPS do usługi detektywistycznej. Ponad to, każdy klient Biura Detektywistycznego dostaje zniżki na zakup podsłuchu.

Przykładowo, trzy dni pracy po 6 h każdy z darmowym lokalizatorem to 4400 zł brutto* Taka stawka pozwala uzyskać dowody zdrady, zweryfikować pracownika na zwolnieniu czy zaobserwować ruchTwojego dłużnika. W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu podania szczegółów cennika.

Ile kosztuje Prywatny Detektyw od zdrad Warszawa*Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KC. Skontaktuj się z nami w celu wyceny zlecenia detektywistycznego - konkretnie pod Twój problem. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw