Cennik pracy Detektywa w Warszawie.

Cennik pracy Detektywa w Warszawie. Cennik usług detektywistycznych. 


Koszt biura detektywistycznego. Detektyw Warszawa Cena. Ile kosztuje Prywatny Detektyw 2022r.

Cennik pracy Prywatnych Detektywów to przede wszystkim koszty obserwacji oraz koszty poboczne jak paliwo, wejście do lokali czy wynajęcie taksówki. 

Ile kosztuje godzina pracy Detektywa w Warszawie?

Orientacyjna stawka to 200 zł. Oczywiście Agencji Detektywistycznych sprzedaje pakiety godzin ale z naszego doświadczenia (od 2006r) wynika, że skuteczność wykonania zlecenia musi kosztować. 

Detektyw Warszawa Cena wg stawek dziennych

Cennik usług detektywistycznych wg stawek dziennych, czyli tzw. dniówki może być bardzo atrakcyjny ale także zawierać wiele pułapek. Najważniejsze, to ustalić w umowie detektywistycznej, ile godzin wynosi dniówka. Czyli  stawka 2000 zł za dzień to praca 8 godzin, czy może 10. 

Tani Detektyw Warszawa

Tani Prywatny Detektyw to znaczy jaki? W Warszawie trudno znaleźć taniego Prywatnego Detektywa a jeśli trafia się jakaś oferta to szybko weryfikowana jest przez rynek. Niestety, tanie biura detektywistyczne to zazwyczaj oferta na krótką metę. Klienci takich tanich agencji detektywistycznych zazwyczaj orientują się, że za tanim Detektywem idzie słaba jakość lub udawanie pracy. 

Mimo, że zdobycie licencji Prywatnego Detektywa nie wymaga już posiadania wiedzy a wyłącznie zapłacenia za kurs, to nadal można trafić na osobę bez licencji. 

Uważać też trzeba na Detektywów posiadających licencję a prowadzących Biuro Detektywistyczne bez wymaganego wpisu do MSWIA. Takich "specjalistów" kiedyś było bardzo dużo. Dziś jeden z nich strasznie się oburza, że został nazwany oszustem. 

Koszty Agencji Detektywistycznej Warszawa.

Prowadzenie firmy detektywistycznej to koszty stałe oraz inne koszty. Podstawowy koszt to ZUS i podatki. Następnie biuro i paliwo. Do tego chodzi zakup sprzętu, przede wszystkim takiego, którym zrobi się dobre zdjęcie lub nagranie. Czy telefon do pracy detektywistycznej wystarczy ? Nie. To za mało dla Detektywa, który chce uczciwie pracować. Pozostałym taki sprzęt jest wystarczający. Inne koszty to samochód i paliwo. W naszym biurze dużo wydajemy na szkolenia, w tym prawne a także na zakupy aparatów oraz akcesoriów detektywistycznych jak podsłuchy, kamery czy lokalizatory GPS. Ach i koszt ważny: reklama. 

Cennik Agencji Detektywistycznej FEMINA 2022r

W 2022 roku, nie podnosimy cen pracy Detektywa. A do tego w dalszym ciągu gratisowo wypożyczamy lokalizatory GPS do usługi detektywistycznej. Ponad to, każdy klient Biura Detektywistycznego dostaje zniżki na zakup podsłuchu. 

Przykładowo, trzy dni pracy po 6 h każdy z darmowym lokalizatorem to 4400 zł brutto. Taka stawka pozwala uzyskać dowody zdrady, zweryfikować pracownika na zwolnieniu czy zaobserwować ruchy Twojego dłużnika. W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu podania szczegółów cennika. 

--------

Zapraszamy do kontaktu. Podamy stawki i ceny pracy Detektywa i koszty pracy Agencji Detektywistycznej. 

--------

Inne nasze wpisy:

"Jak wybrać Detektywa"

https://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/2020/02/jak-wybrac-detektywa-weryfikacja.html

"Detektywi Warszawa cennik 2022 dowody zdrady"

https://dowody-zdrady.blogspot.com/2022/01/detektywi-warszawa-cennik-2022-dowody.html

"Jak sprawdzić Detektywa. Jak zweryfikować agencję detektywistyczną"

https://dowody-zdrady.blogspot.com/2020/11/jak-sprawdzic-detektywa-agencje.html

"Cena udowodnienia zdrady. Detektyw Warszawa Dowody Zdrady"

https://dowody-zdrady.blogspot.com/2021/07/cena-udowodnienia-zdrady-detektyw.html

--------

Monika. Kobieta Detektyw Warszawa, tel 535 440 037

Krzysztof Detektyw Warszawa - ustalanie danych, podsłuchy, kamery i lokalizatory GPS, wykrywanie podsłuchów Warszawa i okolice oraz zbieranie informacji w sprawach karnych. Telefon 502 492 132

Tworzymy markę DETEKTYWI DOWODY ZDRADY WARSZAWA 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw