Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa, Adwokat Rozwód Warszawa Opinie

Gdy zmuszeni jesteśmy wystąpić na drogę rozwodową, wiele osób szuka dobrego Adwokata. 
W Warszawie, czy też innym mieście jest wiele kancelarii Adwokackich, czy też Radcowskich. 

Dostępność studiów prawniczych spowodowała, że w wielu małych miejscowościach, takich jak np: Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Siedlce są Adwokaci, którzy mogą skutecznie pomóc w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej. Co jest ważne w sprawie rozwodowej? Czy koniecznie trzeba udowadniać winę w rozpadzie małżeństwa i "walczyć" do upadłego tracącą trzy lata na stawianie się na rozprawach sądowych?

My uważamy, że zawsze warto mieć "asa w rękawie" w postaci dowodów na zdradę ale najważniejsze jest zapewnienie alimentów na dzieci i w miarę równego podziału majątku.

Oczywiście, jeśli któreś z małżonków jest w słabej kondycji zdrowotnej, to udowodnienie winy ma sens aby zapewnić alimenty słabszej stronie.

Tak tylko wtrącimy dla przypomnienia:
"Udowodnienie zdrady nie zawsze pomoże w udowodnieniu winy"Dobry prawnik w Warszawie, czy też innym mieście powinien doradzić, czy rozwód jest możliwy, jak wyglądają szanse udowodnienia winy oraz co potrzeba by skutecznie walczyć o dobre alimenty na dzieci i sprawowanie nad nimi opieki. 

Czy można podzielić majątek przed złożeniem pozwu o rozwód? Można. Wszystko można załatwić poprzez Notariusza. Jednak, z praktyki wiemy, że skonfliktowane strony zazwyczaj nie chcą dojść do porozumienia. 

Pamiętam wiele spraw detektywistycznych, gdzie małżonkowie nie chcieli opuścić nawet złotówki. 

Dlatego też, pamiętajcie, gdy już musicie się rozwieść, to nie szukajcie adwokatów, którzy będą Wam obiecywać tzw. "złote góry". Uwierzcie nam, ze solidny i skuteczny prawnik - Adwokat czy Radca Prawny powinien przedstawić wiele opcji rozwiązania problemu, zagrożenia braku możliwości szybkiego wygrania sprawa oraz zaproponować negocjacje/mediacje ze stroną przeciwną. 

Często jest tak, że mężczyźni dają nabrać się na górnolotne obietnice prawników. Wynika to z faktu, że często przekonani są o swoich racjach a Adwokat czasami nie chce pokazywać klientowi, że nie ma racji lub nie wszystko wgląda tak świetnie jak klient sobie wymarzył.

Cóż, tak duża ilość kancelarii Adwokackich wymusza obniżenie jakości i czasami niezbyt dobrą praktykę przyjmowania wszystkich spraw jak leci aby tylko klient zapłacił. 

Sami jako Detektywi mamy klientów, którym nie da się wytłumaczyć, że szanse osiągnięcia tego co oni chcą poprzez wykonanie przez nas usługi detektywistycznej, są znikome lub nawet nie możliwe. 
Czy przyjmujemy takie sprawy? Od 2019 r tak ale klient podpisuje w umowie detektywistycznej, że zapoznał się z naszymi profesjonalnymi uwagami co do wykonania (efektu) zlecenia detektywistycznego. 

Czy my korzystamy z porad prawnych Adwokatów w Warszawie czy innym mieście ?
Oczywiście, że tak. Jeśli sami nie jesteśmy pewni rozwiązań prawnych, lub nie wiemy jak działać jako Prywatni Detektywi, to odsyłamy klienta do dobrego Adwokata a potem działamy wg jego wskazówek. 

Każdy z klientów naszej Agencji Detektywistycznej w Warszawie, jeśli potrzebuje profesjonalnego Adwokata od rozwodu, to dostaje kontakt do kilku kancelarii prawnych w Warszawie lub innym mieście. Wybór pozostawiamy klientowi. 

Zawsze podkreślamy, że warto pójść na poradę prawną do dwóch Adwokatów i wybrać tego, który wydaje się skuteczny, ale skuteczny poprzez nie obiecywanie cudów. 

Czy sugerować się opiniami o Adwokatach w internecie czy na forach ?
Trudne pytanie. Wiele opinii jest pisanych przez firmy marketingowe. 

W przypadku, zlecenia detektywistycznego, zapraszamy do kontaktu.

Monika - Kobieta Detektyw, Specjalistka od Zdrad, właścicielka Kobiecego Biura Detektywistycznego FEMINA www.kobieta-detektyw.waw.pl
telefon 535 44 037Krzysztof - Prywatny Detektyw od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, prawnik z wykształcenia, www.prywatnydetektyw.waw.pl
telefon 502 492 132Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw