Jak udowodnić zdradę. Detektyw. Podsłuchy. Świadkowie.

Jak udowodnić zdradę męża/żony w sądzie? Jak w ogóle udowodnić zdradę? Tylko Detektyw? Świadkowie? Podsłuchy? Bilingi?
Zdrada może przydarzyć się na każdym etapie związku. Czy zdradzają tylko Panowie? Niestety, nie tylko. Kobiety także zdradzają. Gdy w 2006 r zaczynałam działać w branży detektywistycznej procentowo wyglądało to tak: mężczyźni - 80 %, kobiety - 20 %. Obecnie jest 60 do 40.

 To oczywiście to tylko moje wnioski oparte na moich doświadczeniach zawodowych jako prywatnego detektywa. 

Czy udowodnienie zdrady jest równoznaczne z udowodnieniem winy w sądzie ?
Piszemy o tym w naszym drugim specjalistycznym blogu "Dowody Zdrady"

Przytoczę treść:

"Do naszego biura detektywistycznego często zgłaszają się klienci, którzy wierzą, że gdy detektyw udowodni zdradę to będzie to jednoznaczne z wygraną w sprawie o rozwód, gdzie współmałżonek będzie winnym rozpadu małżeństwa. 

Niestety musimy zasmucić. Detektyw faktycznie jest potrzebny aby udowodnić zdradę małżeńską lub wskazać sytuacje, które powodują rozpad więzi ale to nie jest pewnik wygranej w sądzie. 


Strona przeciwna może i zapewne będzie wskazywać, że po stronie współmałżonka też były zachowania, które przyczyniły się do rozpadu małżeństwa. Co to może być? Np, alkoholizm, brak łożenia na rodzinę, brak uczucia, brak szacunku i pomocy itd. 


Jeśli strona, która zdradziła, będzie miała dowody na powyższe, to niekoniecznie będzie uznana za winną. Prawdopodobnie sąd może wskazać winę obopólną. 


Dlatego też ważne jest, aby oprócz dowodów na zdradę mieć wsparcie skutecznego Adwokata. 
W Warszawie polecamy Adwokat Irenę Bulińską jako doświadczonego Adwokata w sprawach rodzinnych. http://www.adwokat-bulinska.pl/"


Czy w związku z powyższym warto korzystać z pomocy agencji detektywistycznej?
Tak. Detektyw może pomóc zdobyć pełnoprawne dowody na zdradę. Takie dowody można także zdobyć samemu ale wymaga to pewnej wiedzy i z doświadczenia klientów naszego biura detektywistycznego wiem, że to nie jest łatwe a czasami powoduję odkrycie się przed współmałżonkiem.

Wracając do dowodów na zdradę, to w sądzie liczą się także inne dowody, nie tylko raport Prywatnego Detektywa. Warto mieć zeznania świadków, treści sms-ów a nawet nagrania z podsłuchów czy ukrytych kamer. 

Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie dowody są badane przez Sąd ( w tym także legalność ich zdobycia).  Jak wspomnieliśmy, warto poradzić się dobrego Adwokata aby nie narazić się na odpowiedzialność z tytuły użycia np podsłuchu. Adwokat jako profesjonalista oceni, czy warto ryzykować z takimi dowodami.
Prywatny Detektyw, co do zasady, powinien dostarczać legalnych dowodów na zdradę
Co oznacza legalność ? Przede wszystkim, chodzi o to, aby zdjęcia czy nagrania były wykonane w ogólnodostępnych miejscach. 

Nasza Agencja Detektywistyczna dba o powyższe. Nie chcemy narażać klienta na odpowiedzialność prawną. 

Oczywiście, sprzedajemy i wypożyczamy klientom sprzęt szpiegowski ale zdobyte informacje traktujemy jako pomoc w realizacji zlecenia a nie główny dowód w sprawie. 

Zdarza się, że materiał nagrany przez sprzęt detektywistyczny, np z ukrytej kamery, w mieszkaniu należących do małżonków stanowi dobry materiał i nie narusza praw drugiej strony bo innej możliwości udowodnienia winy nie było.

Czy warto inwestować w Prywatnego Detektywa ?
Osobiście uważam, że tak ale po zasięgnięciu porady Adwokata. Może się okazać, że dowody, które już klient posiada, są wystarczające. 

Jeśli jednak nie będzie nam zależało na udowadnianiu winy w sądzie, to warto rozważyć użycie sprzętu szpiegowskiego.

Z doświadczenia wiem, że strona zdradzająca do samego końca nie będzie przyznawać się do zdrady.  Dlatego nawet, w sądzie będzie się starała wybielić. Dlatego, materiał dowodowy musi być "mocny". Same twierdzenie, że wiemy o zdradzie nie pomoże w udowodnieniu wyłącznej winy rozpadu małżeństwa. 

Warto także, zastanowić się na rozwodem bez orzekania o winie a bardziej skupić się na ustaleniach alimentacyjnych i związanych z podziałem majątku. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych.

Monika - Kobieta Detektyw telefon 535 440 037
Warszawa, woj mazowieckie, łódzkie, pomorskieSprzęt detektywistyczny - Podsłuchy, Kamery Szpiegowskie, Lokalizatory GPS
telefon 502 492 132, sklep detektywistyczny Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Piaseczno, Pruszków, Wyszków - dowozimy do klienta.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw