Opinia o agencji detektywistycznej FEMINA - wyjaśniamy opinię klienta o nas na mapach google.

Opinia o biurze detektywistycznym FEMINA - wyjaśniamy opinię klienta  o nas na mapach google.

Agencja Detektywistyczna FEMINA (Kobiety Detektywi) zaczęła świadczyć usługi detektywistyczne w 2011 roku po uzyskaniu wpisu do MSWiA. 

Nie jest wielką tajemnicą, że właścicielka agencji detektywistycznej Femina zdobywała doświadczenie w biurze detektywistycznym MAXIMUS od 2006r.

Od początku wykonywania usług detektywistycznych obie firmy miały w założeniu profesjonalne wykonywania usług detektywistycznych - bez oszukiwania klientów i z dokładaniem pełnej staranności.  Dlatego też od początku inwestowaliśmy w sprzęt fotograficzny i inny potrzebny w pracy detektywa. Wprowadziliśmy żelazną zasadę podpisywania umów (notabene wymagane jest to ustawą). Zawsze z pełną odpowiedzialnością podchodziliśmy do tematu zlecenia. Nie oszukiwaliśmy. Mówiliśmy prawdę. 

Rozwój obu firm i opinia o nas jako detektywach została zauważona nie tylko wśród klientów ale także wśród konkurencji detektywistycznej, która niestety ale chciała nas zniszczyć w każdy możliwy sposób. Taka sytuacja dalej ma miejsce, np biuro detektywistyczne DETEKTYW24 ( a raczej marka Detektyw24) pisała nam "lewe" opinie. Sprawę opisywaliśmy tutaj:


Wiele osób pamięta także działania agencji detektywistycznej Asvalia, która jak mogła to podszywałą się pod nas i innych.Mapy google to duży nośnik reklamy w każdej branży - nie tylko dla detektywów. 
Firmy same sobie piszą opinie lub zatrudniają do tego osoby lub firmy z marketingu.

Miesiąc temu pojawiła się kolejna opinia o nas napisana przez naszego klienta.
Tak, działaliśmy dla niego. Temat trudny. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. 
Klient dostał zniżkę i zapłacił za usługę a potem wystawił opinię:

Nic nie zapowiadało, że dostaniemy opinię negatywną. Wszystko było zrobione jak trzeba. 

Wysłaliśmy do tego Pana wezwanie do zaprzestania naruszania naszego dobrego imienia wraz z wezwaniem do usunięcia wpisu. Klient wynajął sobie kancelarię adwokacką, która reprezentowała go w niniejszej sprawie. Cóż, naszego stanowisko było twarde i mieliśmy w zamiarze pójść do sądu. 
Pani Adwokat mimo przesłanego nam pisma, uznała prawdopodobnie, że jej klient jest na straconej pozycji. 
Ugoda została podpisana a klient usunął opinię o biurze detektywistycznym Femina a także przyznał, że usługa została wykonana w sposób profesjonalny. 


Monika Matyszczak
Kobieca Agencja Detektywistyczna FEMINA
535 440 037, detektyw535440037@gmail.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa