niedziela, 29 marca 2015

Powstało niby nowe kobiece biuro detektywistyczne w Warszawie ?

Agencja Intuicja to nie kobieca agencja detektywistyczna. To "twór internetowy": agencji Hones.....5 komentarzy:

 1. "Nie boimy się trudnych wyzwań. Poruszamy się głównie po zmroku korzystając z szybkich samochodów, błyskawicznych aparatów, kamer z dużym zbliżeniem optycznym i czułych mikrofonów. Zawsze jesteśmy skuteczne i dyskretnie. Odkryjemy prawdę bez względu na to jak głęboko jest ukryta. Znajdziemy ją w ciemnych zakamarkach ulic dużego miasta, na słonecznej plaży, czy też gdy jest ukryta w domowym zaciszu. Kobieca Intuicja – to nasz szósty zmysł, w tym jesteśmy lepsze od mężczyzn. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji detektywistycznej.
  Pomoglimy już wielu klientom, a pomagamy nie tylko kobietom."

  Ten jakże sugestywny tekst ze strony agencji "Intuicja" poparty równie przekonywującym "Pomoglimy już wielu klientom" poprawił mi humor. Te wszystkie błędy to zapewne drobne niedopatrzenia, a na stołecznym rynku usług detektywistycznych jak nic pojawiła się mieszanka Maty Hari z Jamesem Bondem. ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Adamie nam chyba przestało być do śmiechu po takich tekstach. Został jedynie śmiech przez łzy, że takie głupoty można pisać.
  Cały czas rozglądam się po stolicy, czy nie minie mnie jakiś szybki samochód a w nim kobieta z błyskawicznym aparatem :P O zupkach błyskawicznych słyszałam o takim aparacie dowiedziałam się dopiero od "Intuicji" :D
  Ale może ja się nie znam ;) Pozdrawiam serdecznie. Monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie ma Pani rację trzeba uważnie się rozglądać po stolicy bo w dalszych wywodach Intuicji dowiadujemy się o innych metodach działań operacyjnych takich jak "nocne czatowanie za rogiem, także w samochodzie pod blokiem, albo w ukryciu gęstych zarośli", a najlepszy jest kamuflaż w postaci kolorowych drinków :):):). Z innych stron dowiedzieć się można, że jest to biuro założone i prowadzone przez Kobietę, tylko o dziwo jak Pani słusznie zauważyła numer należy do innej agencji detektywistycznej. Wpisy na stronie "Intuicji" pojawiły się nagle po 4 letniej przerwie, na innych stronach podobnie. Ktoś chciał odświeżyć w wyjątkowo tandetny sposób, koncept oparty na działalności Biura Femina. Nie pierwszy raz zresztą. Różnica jest taka, że wy istniejecie i skutecznie działacie w rzeczywistości, a konkurencja podpina się tylko pod waszą koncepcję, chcąc nabić sobie dodatkowych klientów. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Adamie i Miłe Panie ta agencja to ma kilka swoich tworów m.in. detektyw Falcon - to też ich (www.prywatnydetektyw.biz, wywiad gospodarczy - także ich (www.wywiadgospodarczy.net), a kobieca agencja Intuicja to również jest taka strona http://detektyw-intuicja.waw.pl/ a z tym wszystkim jest jeszcze powiązany Radca Prawny www.piotrkosacki.pl. Zastanawiam się jak można tak robić czy to wszystko jest legalne? Trochę dziwne to wszystko i podejrzane. pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Firma sprawdzona w MSW. Posiada wpis. Właścicielką biura jest pewna Pani - wszystko legalnie jeśli chodzi o papiery.
  Co do różnych stron - to wiele agencji tak robi. Niektórzy profesjonalni detektywi zakładają im sprawą o nieuczciwą konkurencję. Póki co, Honester nie idzie w ślady Asvalii i nie kopiuje pomysłów, tresci ze stron, itp. Rozmawiając w gronie detektywów i prawników o sprawie INTUICJI zdania są podzielone. Nie chcemy zdradzać co dalej :)

  OdpowiedzUsuń

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps - Sklep detektywistyczny Warszawa - Detektywi Warszawa WYPOŻYCZENIE LOKALIZATORA GPS na 7 dni kalendar...