Dowody zdrady dla sądu? - jakie dowody zdrady stanowią dowód w sądzie?

Po ostatnich rozmowach z klientami i naczytanie się artykułów w internecie, w których to wypowiadają się "nowi" a także "starzy" detektyw chciałabym zabrać głos w tej arcyważnej kwestii CO STANOWI DOWÓD ZDRADY DLA SĄDU w przypadku wykorzystania biura detektywistycznego.

Po pierwsze zdjęcia/nagrania - takie gdzie mąż całuję inną, gdzie idzie z nią za rękę, jak razem wchodzą do hotelu i z niego wychodzą. Także dowodem będzie wykazanie poprzez dokonanie dokumentacji fotograficznej jak mąż systematycznie po pracy spędza czas (w restauracji, kinie, samochodzie) z tą samą Panią lub innymi a nie są to spotkania biznesowe. Systematyczne wchodzenie i wychodzenie z daną Panią do budynku też stanowi dowód.
Dowodem będzie także fotka jak mąż parkuje tam gdzie nie powinien.

Musimy pamiętać, że nagranie musi mieć określoną jakość tak aby rozpoznać twarze i ewentualnie miejsca. Dlatego też, specjalizujemy się w używaniu aparatów foto (głownie lustrzanki NIKON - takie zboczenie :) ) w różnych sytuacjach - nawet na śniadaniach w hotelach a także w restauracjach.
Nie używamy kamer w okularach ani zegarkach bo pierwsze wspomniana już jakość tych urządzeń nie jest dla nas zadowalająca a przede wszystkim w tych okularach wygląda się strasznie debilnie.


To są dowody, które powinny udowodnić winę.

Nasza kobieca agencja na takie dowody się nastawia.

Nie wierzcie w różne głupie obietnice jak np: "ja Pani monitoring wyciągnę z tej ulicy, tylko wie Pani to kosztuje 3 tys z góry i bez umowy bo ja łamię prawo"
"założymy kamerę na drzwiach wejściowych do mieszkania i nagramy jak mąż z nią wchodzi:
"proszę Pani dziś jest taka technika, że przez ścianę w hotelu spokojnie nagramy ich głosy" i inne takie pokazywane w serialach.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa