czwartek, 11 września 2014

Kobiety wychowują dzieci a po 20 latach zostają z niczym - czyli "Ty nie zarabiałaś tylko ja ciężko pracowałem"

Pewnie wiele z Was słyszy w kłótniach z mężem, że jesteście nierobami bo zajmować się dziećmi to każdy głupi potrafi. Otóż nie, aby zajmować sie dziećmi należy mieć nie tylko anielską cierpliwość ale i wytrzymałość ultramaratończyka.

Drogie Pani, nie dajcie sobie wmówić tekstów takich jak: "Ty zajmiesz sie wychowaniem naszego maleństwa a ja będę zarabiał pieniądze" Fakt, na początku, gdy dziecko jest małe obecność matki jest niezastąpiona ale później warto zabrać się do pracy. Nie siedzieć i nie czekać aż będzie za późno na podjęcie aktywności zawodowej.

Mam wiele klientek, które po wielu latach zmagania się z dziećmi i prowadzeniem domu zostają z niczym bo mąż postanowił opuścić małżonkę dla tej młodszej bo ona taka pracowita, zaradna itp bzdury.

Musimy pamiętać o tym, że sielanka nie trwa wiecznie.
W swojej pracy spotykam się codziennie z kobietami, które wiążą ledwo koniec z końcem, odkąd odszedł od nich mąż. Często jest to bardzo mocne obniżenie "stopy życiowej".

Niestety ta Pani, która liczy, że po rozstaniu z mężem, on będzie taki dobry i hojny i zostawi jej mnóstwo pieniędzy, przy pierwszym starciu rozwodowym mocno przeciera oczy. Małżonek ani myśli żeby pieniędzmi się podzielić.

Niezależność finansowa od współmałżonka to jeden z wielu kroków, które powinnyśmy podjąć zanim będzie za późno.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?  Biuro Detektywistyczne na Walentynki - Agencja Detektywistyczna na Walentynki 14 l...