czwartek, 5 czerwca 2014

Jak wybrać detektywa? Agencję detektywistyczną.

Po deregulacji zawodu detektywa internet zaczyna zalewać fala ogłoszeń osób, które z detektywistyką niewiele miały i mają wspólnego.
        Licencjonowane biura detektywistyczne wiedziały o tym, że po deregulacji każda osoba "z ulicy" będzie mogła bez problemu uzyskać licencję.
        Pierwsze skutki tej ustawy zaczynają być odczuwalne najbardziej w kieszeni potencjalnych klientów, którzy przychodzą do mnie po tym jak "Pan Kazio" z ogłoszenia rzucił kwotę 40 zł za godzinę pracy i okazało się, że nie wykonał żadnej dokumentacji fotograficznej, bo biedaczysko nie miał gdzie się ustawić pod miejscem pracy męża naszej przyszłej Zleceniodawczyni.
         Co śmieszniejsze z kwoty 40 zł za godzinę do zapłaty wyszły ogromne pieniądze rzędu 6 tys złotych.

Zanim zdecydujecie się Państwo na działania osoby, która ogłasza swoje usługi detektywistyczne proponuję sprawdzić, czy mają zarejestrowaną firmę w zakresie usług detektywistycznych, czy posiadają wpis w MSW, czy osoba, która się z Państwem spotkała posiada licencję detektywa, a jeżeli nie to czy ktoś w firmie ją posiada.

        Bądźmy szczerzy, że Pan który ogłasza się w ten sposób, nie jest wiarygodny:
         Usługi Detektywistyczne . Jak dobrze poszperamy w internecie okaże się, iż Pan prowadzi sklep z alarmami. Doszedł do wniosku, że jak sprzedaje alarmy to i świetnie poradzi sobie w obserwacji.

Ogłoszeń takich jest mnóstwo i pewnie cały dzień bym spędziła żeby je Państwu wklejać, ale uważam, że każdy ma swój rozum.
Mam nadzieję, że rozumiecie Państwo, że pewnych rzeczy nie da się wykonać profesjonalnie za śmiesznie niskie kwoty.

Jeżeli komuś nie zależy na dowodach a wywaleniu pieniędzy w błoto to takie ogłoszenia są dla Was.

Osoby, które potrzebują dowodów do rozwodu, które będą mogły być wykorzystane w sądzie zapraszam do Biura Detektywistycznego FEMINA :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps - Sklep detektywistyczny Warszawa - Detektywi Warszawa WYPOŻYCZENIE LOKALIZATORA GPS na 7 dni kalendar...