Objawy zdrady męża. Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza. Kobieta Detektyw Warszawa.

OBJAWY ZDRADY

Jesteś w związku? Czujesz, że mąż lub partner Cię zdradza? 

Oto typowe oznaki zdrady, które powinny wzbudzić czujność:

  • pilnowanie telefonu/spanie z telefonem/odwracanie telefonu ekranem do dołu - jeżeli Twój mąż/partner pilnuje swojego telefonu jak "twierdzy", chodzi z nim co chwilę do łazienki, kładzie go pod poduszkę idąc spać, ma wyciszone dzwonki a do tego jeszcze kładzie go ekranem do dołu to wiedz, że albo ma problemy z pęcherzem i co chwilę musi pojawiać się w toalecie, lubi jak telefon mu promieniuje pod poduszką, ma dość hałasu i włącza wibracje a ekran mu świeci prosto w oczy.
Oczywiście ten opis to żart, bo w 99% przypadków tylko osoby mające coś na sumieniu są nierozłączne ze swoimi telefonami.
Pamiętajmy, że telefon to w tej chwili kopalnia wiedzy i informacji. Tam są wszystkie smski, wiadomości na messengerze, WhatsApp i innych komunikatorach. 
Do tego można znaleźć intymne zdjęcia i inne ciekawe rzeczy.
To właśnie telefon najczęściej jest tym urządzeniem, które trafia nam przez przypadek w rękę i odczytujemy np fragment smsa, który świadczy o zażyłości współmałżonka z osobą która go wysłała.
  • późne powroty z pracy/zwiększenie ilości delegacji - dziwnym trafem okazuje się, że ukochany coraz więcej pracuje, dwa razy w tygodniu ma wyjazd w delegację i to do takiej miejscowości, że koniecznie musi tam nocować. Przez kilka lat w tej samej firmie i nagle takie zmiany.
Jak już wyjedzie na delegację to ciężko jest się do niego dodzwonić. Albo nie odbiera, albo oddzwania po kilku godzinach i to najczęściej będąc na zewnątrz i tłumaczy się, że miał spotkanie za spotkaniem, albo miał wyciszony telefon i nie zauważył że dzwonisz 15 raz.
  • brak czułości wobec partnera/brak relacji intymnych - mąż/partner, który miał duże potrzeby seksualne, nagle unika kontaktu. Tłumaczy się zmęczeniem, dużym natłokiem pracy, stresem itp
Wyprowadzka z sypialni i brak ochoty na zbliżenia intymne, z czym jeszcze niedawno nie było żadnego problemu może świadczyć, że coś złego dzieje się w Waszym związku. Faceci ot tak nie zmieniają miejsca noclegu.
  • przesadna i zwiększona dbałość o siebie - partner wykupił karnet na siłownię, zaczął biegać, często chodzi do fryzjera, kupił sobie nowe ubrania.
Przez ostatnie lata nie mogłaś się doprosić, żeby kupił sobie nowe jeansy, do fryzjera chodził raz na pół roku a jedyny trening, który robił po pracy to podnoszenie puszki z piwem do ust i oglądanie TV. Skąd ta nagła zmiana?
  • kłótnie/drażliwość/nerwowość/obwinianie partnera - co nie zrobisz i jak tego nie zrobisz to zawsze jest źle, czepianie się o każdą nawet najmniejszą rzecz, dążenie do tego aby się pokłócić by móc wyjść z domu, poniżanie, ośmieszanie
To ostatni i najgorszy etap zdrady. Poniżanie, obrażanie Ciebie, wszczynanie awantur z byle powodu. Tylko po to aby móc wyjść i trzasnąć drzwiami. Jak jest obrażony, to przecież nie musi się tłumaczyć gdzie jest i z kim jest.
Przecież może wrócić późno do domu i położyć się obrażony na kanapie. A może w ogóle nie wróci na noc.

Czy widzisz w zachowaniu męża/partnera któryś z tych objawów? A może jest ich kilka?

Jeżeli potrzebujesz pomocy specjalisty, skontaktuj się ze mną:


Kobiece Biuro Detektywistyczne FEMINA - doświadczenie od 2006 roku. 


Kategoria:  Kobieta Detektyw Warszawa radziPorady detektywistyczne, Blog detektywistyczny, 

Tagi: Objawy zdrady męża. Jak sprawdzić czy mąż mnie zdradza. Oznaki zdrady męża. Jak mężczyzna zachowuje się po zdradzie. Jak wykryć zdradę męża. Zdrada. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw