Detektyw Warszawa. Zdrada z prostytutką.

Detektyw Warszawa. Zdrada z prostytutką. 

Co robić gdy mąż zdradza z prostytutką ?

Każda zdrad to cios. Czy to będzie z koleżanką w biura, czy kobietą z agencji towarzyskiej. Nie chcę wchodzić w kwestie psychologiczne i seksualne, czyli dlaczego to zrobił i po co, może mu coś brakuje w związku, tip ? To zostawiam psychologom i seksuologom.

Jak udowodnić zdradę męża z prostytutką ? 

To nie jest łatwe zadanie dla Prywatnego Detektywa od zdrad. Wpierw trzeba przeanalizować jakie wstępne dowody na korzystanie z prostytutek ma nasza klientka.

Wydruki billingów ? OK, bierzemy nr i wrzucamy w google - zapewne wyskoczy jakaś strona z ofertami towarzyskimi.

Co dalej? Nic. Mąż powie, że dzwonił dla żartu albo dla kolegi.

Więc lepiej nie przyznawać się, że wiemy o zdradzie. Inaczej nie dojdziemy do prawdy, czy to był wyskok jednorazowy, czy jednak takie wyskoki są często przypadłością.

Jeśli mąż nie dowie się o naszej wiedzy, należy zastanowić się, czy przypadkiem nie korzysta z innych portali, gdzie ogłaszają się nie tylko dziewczyny z tzw. "mieszkaniówek" ale takie, z którymi można spotkać się na parkingu w aucie, lub skorzystać po trasie ("tirówki").

Może się okazać, że mąż często korzysta z takich usług.

Jak postąpić dalej ? Tu akurat nie napiszę, bo nie chcę uczyć konkurencji detektywistycznej jak wykonywać usługi. 

Detektyw i dowody zdrady z prostytutką.  

Jeśli jesteście zainteresowane wykonaniem usługi detektywistycznej, polegającej na zdobyciu przez Detektywa dowodów zdrady z prostytutkami, to zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Czy to będą twarde dowody zdrady ? Nie umiemy tego zapewnić. Być może wykażemy tylko tzw. "nielojalność" ale może się też udać wykonać dokumentację fotograficzną spotkań męża z kobietami na łonie natury.

Monika Matyszczak. Kobieta Detektyw Warszawa. TELEFON 553 440 037

https://specjalistki-od-zdrad.pl/ - Specjalistki od zdrad. Kobiety detektyw z kilkunastoletnim stażem w wykrywaniu zdrady. 
www.kobieta-detektyw.waw.pl - oferta najstarszej kobiecej agencji detektywistycznej, która po 11 latach weszła w skład biura detektywistycznego MAXIMUS
https://prywatnydetektyw.waw.pl/zdrada-z-prostytutka-dowody-na-zdrade-meza-z-prostytutka/. Detektyw z licencją od 2006r. Doświadczony detektyw od zdrad.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?