Detektyw Kochański opinie o Agencji Detektywistycznej FEMINA - Właściciel Biura Detektywistycznego AIKO nie wie o co chodzi :)

Detektyw Kochański opinie o Agencji Detektywistycznej FEMINA - Właściciel Biura Detektywistycznego AIKO nie wie o co chodzi :) 

Jakiś czas temu, na nasze ogłoszenie o usługach detektywistycznych zamieszczone w serwisie Lento odpowiedział człowiek, który pytał o ceny itp. Ustaliliśmy, że osoba, która zadała pytanie to Detektyw Kochański. Mieliśmy ubaw z Pana Detektywa, że jest "tak sprytny", że nawet nie zorientował się, że trzeba przynajmniej założyć lewe konto, nie mówiąc już o kwestiach IP itd. 

Oczywiście odpisaliśmy, mu, żeby się nie ośmieszał itp. 

Ale chyba Pan Detektyw Ireneusz Kochański właściciel Biura Detektywistycznego AIKO obraził się na nas :) :) :) 

Na naszym koncie w mapach google pojawiły się dwie fałszywe opinie - z tzw. lewych kont ale w dalszym ciągu nie wystawione zbyt sprytnie :) :) 
A teraz uwaga. Oba konta dały dobrą opinię dla Biura Detektywistycznego AIKO Detektyw Ireneusz Kochański.   "Przypadek?, Nie sądzę" :) 


Oczywiście, pewnie kontrola z MSWiA ustali, że Aleksandra Jaworowska i Piotr Jankowski byli klientami detektywa Kochańskiego - liczę na to :) . Co do Jankowskiego, to pewnie Detektyw Kochański zgłosił do organu prowadzącego postępowanie w sprawie kradzieży, że przystępują do działań (taki jest wymóg z ustawy o usługach detektywistycznych ).

A co do Aleksandry Jaworowskiej to nie wiem jak będzie, bo zdjęcie uwidocznione jest kradzione. 


Opinia na temat naszego biura detektywistycznego z konta Jaworowskiej została usunięta przez nasze działania, które zostały dokonane po zabezpieczeniu dowodów. 

Co do konta "Piotr Jankowski", to wysłaliśmy do Detektywa Kochańskiego wezwanie do usunięcia. 

Zobaczcie co nam odpisał. "opinie zamieszczone zostały przez inne osoby, za których działania nie odpowiadam", " jednocześnie deklaruję podjęcie przeze mnie starań o zweryfikowanie lub usunięcie wskazanego wpisu przez Pana Piotra, do czego przystąpię bezpośrednio po usunięciu przez Panią niezasłużonego do niego komentarza"


Panu Kochańskiemu chodzi o to, że my na komentarz konta "Piotra Jankowskiego" odpowiedzieliśmy. Czyli wynika z tego, że Prywatny Detektyw Ireneusz Kochański ponownie się obraził :)

Ale cóż, wg nas potwierdził, że to on wystawia "lewe (fałszywe)" opinie, które mają na celu poniżyć i zdyskredytować kobiece biuro detektywistyczne w oczach nowych klientów.

Raczej nie będziemy już do Pana Kochańskiego pisać bo jak widać mija się to z celem. Ruszamy z postępowaniami prawnymi a nasze doświadczenie w obronie dobrego imienia Agencji Detektywistycznej FEMINA wskazuje, że wiele rzeczy można zrobić wobec tych, którzy psują nam opinię. 

Jeśli prowadzicie działalność i macie problem z nieuczciwą konkurencją, zapraszamy do nas. Na własnej skórze wypracowaliśmy metody "walki". W działaniach tych wykorzystujemy tylko legalne metody a wspiera nas Kancelaria Prawna z Warszawy. 

Detektyw Monika Matyszczak
Agencja Detektywistyczna FEMINA
535 440 037, detektyw535440037@gmail.com

----------------------


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Detektyw USTALENIE NUMERU TELEFONU - Detektywi ustalają dane po numerze telefonu ?

Krzysztof Szaruga zatrzymany - czego Polacy szukają w internecie?