Agnieszka Krystosiak Biuro Usług Prawnych i Detektywistycznych Kobieta Detektyw - DZIĘKI NAM JUŻ DZIAŁA LEGALNIE


Agnieszka Krystosiak Biuro Usług Prawnych i Detektywistycznych Kobieta Detektyw 

DZIĘKI NAM JUŻ DZIAŁA LEGALNIE !!!


16 kwietnia 2018 r pisaliśmy o sprawie pewnej firmy, która reklamowała się jako Kobieca Agencja Detektywistyczna. Zgodnie z wpisami z internetu, firma miała już polecenia za zrealizowane usługi detektywistyczne. Reklama jasno wskazywała, że to firma detektywistyczna. 
Firma także była polecana przez Kobietę Detektyw z Łodzi.
Link do naszego posta:

W MSWiA ustaliliśmy, że Agnieszka Krystosiak Biuro Usług Prawnych i Detektywistycznych nie działa legalnie, gdyż nie posiada wpisu do rejestru usług detektywistycznych. 
Celem pomocy dla tej firmy (aby działała legalnie) złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Obecne prawo pozwala osobom działającym nielegalnie na to aby uwolnić się od problemów prawnych. My wiemy jak i z tego skorzystała w/w osoba. 

A dodatkowo: firma uzyskała wpis do rejestru i obecnie działa już teraz w pełni legalnie. 

Można? Pewnie, że można. 

Czy jesteśmy kapownikami? Tak jesteśmy i będziemy, gdy ktoś nie chce działać zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

Myśleliśmy, że po deregulacji zawodu detektywa, już takie "kwiatki" nie będą występować w naszej branży detektywistycznej. Cóż, myliliśmy się. 

Zastanawiające jest to, że licencjonowany detektyw z Łodzi (kobieta detektyw) wpierała, że w/w firma działa legalnie. Dlaczego? My wiemy ale zachowamy to dla siebie. Może to wpływ kogoś innego? Może jakiegoś detektywa z Gdańska, którego nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi (taki z niego "specjalista" :) ).

Inna sprawa, to fakt, że na mapach google jesteśmy atakowani jedynkowymi opiniami o naszej działalności jako Kobiece Biuro Detektywistyczne. Tu też więcej nie możemy napisać, żeby organa ścigania nie zarzuciły nam niczego :)

Kobiece Biuro Detektywistyczne FEMINA
Monika - Kobieta Detektyw
tel 535 440 037, detektyw535440037@gmail.com

-------------------------------------------------------------------


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Dlaczego mężczyźni nie odchodzą od żon do kochanki - Komentarz Kobiety Detektyw

Detektyw USTALENIE NUMERU TELEFONU - Detektywi ustalają dane po numerze telefonu ?