wtorek, 10 listopada 2015

Jak zdobyć dowody na zdradę?Działając 10 lat w branży detektywistycznej wiem jak ważne są konkretne i rzeczowe dowody zdrady.

Czy konkretnym i rzeczowym dowodem zdrady będzie zdjęcie męża lub żony całujących i obejmujących się z kochankiem/kochanką?
Czy konkretnym i rzeczowym dowodem zdrady będzie wykonanie dokumentacji fotograficznej w hotelu, w którym przebywa żona/mąż z kochankiem/kochanką?
I wreszcie czy rzeczowym i konkretnym dowodem zdrady będzie spotykanie się męża/żony z kochanką/kochankiem w domu? 

Na dwa pierwsze pytania odpowiedź jest oczywista. Będą to bardzo konkretne dowody zdrady i żaden sąd nie będzie miał co do tego wątpliwości.

Co do kwestii spotkań w domu. 
Jeżeli spotykają się w waszym mieszkaniu i jest to mieszkanie wspólne, to jednym z dowodów zdrady będzie nagranie audio-video, na którym będzie zarejestrowane spotkanie kochanków.

Jeżeli nie ma możliwości zainstalowania w mieszkaniu takiego sprzętu, bądź też współmałżonkowie spotykają się z kochankami w ich mieszkaniu, to jednym ze sposobów jest udokumentowanie zdjęciami, że mąż czy też żona regularnie przyjeżdża pod dany adres i wychodzi po kilku godzinach lub zostaje na noc.
Dla sądu najważniejsze jest aby wykazać tzw, systematyczność spotkań.
"Druga strona" nie może nam zarzucić, lub wyprzeć się tego, iż było to jednorazowe spotkanie z koleżanką/kolegą, którzy potrzebowali pilnie pomocy.

Nie zawsze udaje się zdobyć tzw. twarde dowody zdrady.
Wykazanie systematyczności spotkań jest na równi traktowane jak zdjęcia całującej czy też obściskującej się pary.


Zapraszamy do kontaktu w celu zdobycia dowodów na zdradę
Kobieca Agencja Detektywistyczna www.kobieta-detektyw.waw.pl
Telefon kontaktowy: 535 440 037


#kobietadetektywwarszawa #detektywwarszawa #biurodetektywistycznewarszawa #dowodynazdradę #specjalistkiodzdrad

1 komentarz:

 1. Wszystkich oszukanych klientów przez Krzysztofa vel. Wyludzacz prosimy o kontakt z naszym biurem detektywistycznym detektywmilewski.pl - Detektyw Warszawa - Prywatny detektyw Warszawa : Pruszków : Biuro Detektywistyczne MILEWSKI , tel. 606767377, bezpłatnie doradzimy jak rozwiązać sytuację

  Detektyw Warszawa - Prywatny detektyw Warszawa : Pruszków : Biuro Detektywistyczne MILEWSKI

  detektywmilewski.pl

  Proszę uważać na Krzysztofa bo bierze zaliczki od klientów i nie wywiązuje się ze zleceń, sprawia wrażenie ale tak naprawdę jest jednym z największych zakompleksionych kretaczy na polskim rynku. Jego metody działania to oczernianie konkurencji i oszukiwanie ..
  Proszę oczekiwać rozliczania i dokumentowania każdej godziny zlecone tej osobie ,bo naprawdę przebiegły OSOBNIK . Wszystkich oszukanych klientów prosimy o kontakt

  OdpowiedzUsuń

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?  Biuro Detektywistyczne na Walentynki - Agencja Detektywistyczna na Walentynki 14 l...