piątek, 17 lipca 2015

Zostałam zdradzona...teraz ja zniszczę komuś związek - spostrzeżenia Kobiety Detektyw

Od jakiegoś czasu zauważam dziwną tendencję. 
Kobiety, które przeszły przez "piekło" zdrady ze strony męża, czy też partnera,przeszły również przez "piekło" rozwodu...ładują się po wszystkim w związki...z żonatymi facetami?!?! 
Zastanawiam się, na czym ten fenomen polega? 
Przed chwilą sama przeżyła rozstanie i wie jak to boli, ale już inną rodziną się nie przejmuje? 
Może Wy znacie odpowiedź co się dzieje z tym światem?!?!

1 komentarz:

  1. Powtórzę moją opinię z facebooka. Można to spokojnie określić jako tzw. "bumerang", albo "efekt ping - ponga", niestety to..coraz częstsze zjawisko.
    Tak z ciekawości zapytam detektywki. Nie trafiło się wam jeszcze takie zlecenie w którym pomogłyście jednej osobie w rozwodzie, po czym za jakiś czas ta sama osoba "bumerangiem" rozwala inną rodziną, i przychodzi do was jej współmałżonek daje zlecenie i okazuje się że robicie "swojego" wcześniejszego klienta ? :).

    OdpowiedzUsuń

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane. W przypadku tych ostatnich będzie składane zawiadomienie do właściwych organów. Musieliśmy dodać taką informację po pomówieniach naszej firmy przez Detektywa Bartosza Milewskiego z Pruszkowa.
Agencja Detektywistyczna FEMINA

Agnieszka Krystosiak Biuro Usług Prawnych i Detektywistycznych Kobieta Detektyw - DZIĘKI NAM JUŻ DZIAŁA LEGALNIE

Agnieszka Krystosiak Biuro Usług Prawnych i Detektywistycznych Kobieta Detektyw  DZIĘKI NAM JUŻ DZIAŁA LEGALNIE !!! 16 kwietnia 20...