Objawy zdrady w realnym życiu...

Kilka dni temu spotkałam się z klientką, która miała od dłuższego czasu przeczucie, że mąż ją zdradza...niestety nie miała pojęcia z kim.
Miała jedynie przeczucie i dziwne zachowanie męża...Podała mi kilka z nich, które wzbudziły jej podejrzenia - pilnowanie telefonu (nawet jak był pod mocnym wpływem alkoholu to telefon był pilnowany jak twierdza), przesadne szykowanie się do pracy (czego wcześniej nie robił), pretensje do żony o byle co, spędzanie w pracy więcej czasu niż zazwyczaj...
My już wiedziałyśmy, że coś jest na rzeczy. Klientka chyba jednak do końca nie mogła w to uwierzyć. Zakupiła od nas urządzenie podsłuchowe, które pomogło jej w jeden dzień potwierdzić to co podejrzewała od dawna. Wystarczyło, że zostawiła sprzęt na kilkanaście godzin w aucie...ból, płacz i żal...na szczęście udało nam się ją przekonać, że nie może jeszcze nic mężowi powiedzieć, teraz potrzebujemy tylko zdjęć jak mężuś spotyka się z kochanicą. 
Nagranie z czułymi słówkami już jest...teraz tylko fotki Emotikon smile
Pamiętajcie, że wasze przeczucia i intuicja może się sprawdzić...

Komentarze

 1. Tak statystycznie zapytam bo piszę o was pracę dyplomową na podyplomówce. Mogę przyjąć i napisać że Biuro Detektywistyczne "Femina" realizuje w 80% sprawy rozwodowe?.
  Pozdrawiam serdecznie. Adam

  OdpowiedzUsuń
 2. nawet 90 % A mogę wiedzieć na jaki temat jest praca dyplomowa?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za informację.
  Jasne nie ma problemu. Tytuł pracy: "Rynek usług detektywistycznych w Warszawie". Rzecz jest robiona dla celów naukowych, i z perspektywy dziedziny pokrewnej i współpracującej z działalnością detektywa.
  Pozdrawiam "specjalistki".

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak potrzeba jakiś danych, informacji do pracy to proszę pytać na fb. Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa