Dowody zdrady, Dowody na zdradę, Dowody zdrady do sądy, itp Jak zdobyć dowody na zdradę i JAKIE SĄ DOWODY ZDRADY

Wielokrotnie na spotkaniu z klientami stykam się z trudnościami wytłumaczenia, że posiadane przez nich dowody zdrady mogę nie przynieść im pożytku w postępowaniu sądowym a także, że nie
wszystkie nasze działania, mimo, że dostarczą dowodów to w sądzie raczej nie powinny być użyte :)

Co może być dowodem na zdradę:

- zeznania świadków,
- zdjęcia (nagrania) męża z inną/żony z innym,
- zdjęcia treści smsów,
- bilingi (te zdobyte legalnie),
- faktury np: za hotel

Nasze działania detektywistyczne nie mogą naruszać prawa a musimy pamiętać, że dowód zdobyty bezprawnie może nie zostać uznany w sprawie. Sąd może jednak określone dowody przyjąć. Trudno bowiem nie uznać interesu prawnego żony, która nagrywa męża na dyktafon jak przyznaje się do winy.

Musimy pamiętać także, że nasze działania nie zawsze dostarczają dowodów w postaci zdjęć pary, która całuje się lub współżyje.

Wiele razy poprzez zdjęcia udowadniamy, że mąż systematycznie przychodzi po pracy do pewnej pani, a po 2 h od niej wychodzi.

Zdobycie dowodów na zdradę nie zawsze jest łatwe. Dlatego my detektywi jesteśmy potrzebni. :)

Przed wystąpieniem do sądu warto zwrócić się do kancelarii prawnej o poradę w kwestii posiadanych dowodów. Adwokat wskaże czy to co mamy jest wystarczające.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa