wtorek, 11 marca 2014

Dowody Zdrady dla Sądu


Kilka dni temu zadzwoniła do mnie klientka, która chciała aby moja agencja detektywistyczna zdobyła biling za okres 6 miesięcy wstecz. 
Oczywiście wykonując gest zmrużonego oka od razy napiszę, że to nie możliwe. 
Ale tak naprawdę to na spotkaniu z klientką wytłumaczyłam jej, że nie każdy dowód można użyć w sądzie a tym bardzie bilingi wyciągnięte w sposób nielegalny. 

Tak samo wytłumaczyłem pewnemu Panu, że to, że on wie, że żona go zdradza i, że ma wydruki z konta bankowego, jak wyjmowała pieniądze w innym mieście to żadne dowody. 

A co jest dowodem zdrady dla sądu? Np. zdjęcia jak mąż co drugi dzień po pracy spędza czas z koleżanką z pracy przesiadując w kawiarni a pod koniec tygodnia idą do niej do domu trzymając się za ręce. Albo zdjęcia jak mąż przebywając na "wyjeździe służbowym we Wrocławiu", spędza go w Spa w Gdańsku z długonogą blondynką. 

Oczywiście zeznania świadków tez są przydatne. Tak samo, jeśli bilingi znajdziemy w szafce męża. 

Gdy chcemy wiedzieć, czy zebrane dowody na zdradę są wystarczające warto zwrócić się do detektywa a najlepiej do profesjonalnej kancelarii prawnej.
My polecamy Mecenas Irenę Bulińską: www.adwokat-bulinska.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szanowni Państwo
Wszelki spam oraz komentarze obraźliwe będą usuwane.
Chcesz dodać komentarz (nie reklamę) zrób to z konta gmail.
Agencja Detektywistyczna FEMINA
www.kobieta-detektyw.waw.pl

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?

Detektywi w Walentynki - Idealny czas na zdradę ?  Biuro Detektywistyczne na Walentynki - Agencja Detektywistyczna na Walentynki 14 l...