Dowody Zdrady dla Sądu


Kilka dni temu zadzwoniła do mnie klientka, która chciała aby moja agencja detektywistyczna zdobyła biling za okres 6 miesięcy wstecz. 
Oczywiście wykonując gest zmrużonego oka od razy napiszę, że to nie możliwe. 
Ale tak naprawdę to na spotkaniu z klientką wytłumaczyłam jej, że nie każdy dowód można użyć w sądzie a tym bardzie bilingi wyciągnięte w sposób nielegalny. 

Tak samo wytłumaczyłem pewnemu Panu, że to, że on wie, że żona go zdradza i, że ma wydruki z konta bankowego, jak wyjmowała pieniądze w innym mieście to żadne dowody. 

A co jest dowodem zdrady dla sądu? Np. zdjęcia jak mąż co drugi dzień po pracy spędza czas z koleżanką z pracy przesiadując w kawiarni a pod koniec tygodnia idą do niej do domu trzymając się za ręce. Albo zdjęcia jak mąż przebywając na "wyjeździe służbowym we Wrocławiu", spędza go w Spa w Gdańsku z długonogą blondynką. 

Oczywiście zeznania świadków tez są przydatne. Tak samo, jeśli bilingi znajdziemy w szafce męża. 

Gdy chcemy wiedzieć, czy zebrane dowody na zdradę są wystarczające warto zwrócić się do detektywa a najlepiej do profesjonalnej kancelarii prawnej.
My polecamy Mecenas Irenę Bulińską: www.adwokat-bulinska.plKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Detektyw24 Krzysztof Szaruga wystawia negatywne opinie o nas i innych detektywach a sam ma złe opinie w sieci internetowej.

Skuteczny Adwokat Rozwód Warszawa

Wypożyczanie lokalizatorów gps, Detektyw Warszawa